Співпраця

Чеська мова пропонує співпрацю бюро перекладів, курсам іноземних мов, професійним перекладачам та студентам лінгвістам.

Для бюро перекладів

Бюро перекладів Чеська мова пропонує співпрацю бюро перекладів, що зацікавлені у наданні послуг з перекладу на чеську мову. Для вас ми підготували спеціальні пропозиції та розцінки, які можуть бути запорукою взаємовигідної співпраці.

Ми також зацікавленні в співпраці із бюро перекладів, що пропонують послуги перекладу на інші мови світу. Будь-ласка, надсилайте ваші прайс-листи на адресу: info@ceskamova.com.ua

Для курсів іноземних мов

Курсам іноземних мов ми пропонуємо послуги викладання чеської мови для ваших студентів. Передусім це стосується онлайн курсів чеської мови. Наразі в данному напрямку ми вже співпрацю з декількома курсами іноземних мов і плануємо розширювати подібну співпрацю.

Для перекладачів

Бюро перекладів Чеська мова виконує переклади на 50+ мов світу. Звичайно, передусім, ми виконуємо переклади з та на чеську мову, тому в першу чергу нас цікавлять перекладачі чеської мови. Попри це ми зацікавлені у перекладачах інших, а особливо екзотичних мов. Ваші резюме обов'язково дійдуть до нас, якщо Ви надішете їх на наступну адресу: job@ceskamova.com.ua

Для студентів лінгвістів

Цікавить постійна чи віддалена робота в нашій компанії? Надішліть Ваше резюме на адресу job@ceskamova.com.ua. Вкажіть Вашу освіту, досвід роботи, перебування за кордоном та будь-яку іншу важливу інформацію.