Курси чеської мови

Перші сучасні курси чеської мови в Україні, без анахронізмів, застарілих книжок та "шкільних" методів навчання.

На наших курсах ми навчаємо сучасної чеської мови, починаючи з граматики, розмовної мови та письма, і закінчуючи повсякденним сленгом, ідеомами та запозиченнями.

Навчальна програма

Оскільки, на нашу думку, наразі не існує достатньо якісних підручників з чеської мови для україномовних та російськомовних студентів, ми склали власну програму, яка поєднала найкращі доступні навчальні матеріали, а також багаторічний досвід проживання в Чеській Республіці наших викладачів та власний досвід вивчення чеської мови.

Наша навчальна програма поєднала:

  • Сучасні підручники видані в Чеській Республіці (2009-2012 роки);
  • Найновіші навчальні посібники з вивчення чеської мови видавництва провідних чеських ВУЗів (Карлів Університет, Празький Економічний Університет, Чеський Технічний Університет в Празі);
  • Осучаснені матеріали з підручників радянського видавництва;
  • Граматику, діалоги, розмовну мову;
  • Твори в оригіналі (К. Чапек, Б. Нємцова)
  • Аудіозаписи в оригіналі (діалоги, монологи, програми, історії, книги);
  • Відео в оригіналі (новини, програми, фільми);
  • Домашні завдання;
  • А також багато цікавинок з досвіду наших викладачів.

Ми намагаємось зробити наші заняття цікавими, тому і ведемо їх в невимушеній атмосфері, без "шкільних" формальностей, використовуючи якомога більше спілкування та інтерактивних форм навчання.

Оскільки чеська мова - не китайська, тому і вчимо ми її, як мову близьку та подібну. Ви навіть не помітите, як будете знати 100, 1000, а потім і 3000 слів.

Ми починаємо з алфавіту та граматики і закінчуємо прослуховуванням фільмів в оригіналі. З перших занять Ви будете слухати справжню чеську мову та оригінальні аудіозаписи, а також виконувати вправи на їх основі. Через місяць Ви почнете читати твори в оригіналі та переказувати їх, а через 4 місяці зможете слухати та розуміти актуальні новини, а також передачі та фільми.

Звичайно Ви не будете володіти чеської мовою ідеально, але по закінченню базового курса, що триває 5 місяців, більшість студентів досягає володіння чеської мови на рівні B1.

Поглиблене вивчення чеської мови

Більшість студентів, що готуються до вступу в державні ВУЗи Чеської Республіки продовжують навчання на поглиблених курсах чеської мови, де більше уваги приділяється поглибленій граматиці, розумінню складних спеціалізованих текстів, аудіозаписів, виконанню тестів на їх основі, розумінню алегорій, метафор та підтексту, що важливо для складання вступних іспитів.

Студенти вчаться висловлювати власну думку щодо прочитаного спеціалізованого тексту (наприклад, економічної чи юридичної тематики) та відповідати на запитання інших студентів.

Окрім цього вивчається поглиблена граматика, сталі словосполучення та вирази.

Також студенти прослуховують аудіо та відеозаписи певного направлення (наприклад, абітурієнти економічних ВУЗів прослуховують звіти агентур про економічну ситуацію в країні чи ситуацію на біржах світу), переказують їх та виконують тести на їх основі.

Студенти, що закінчують поглиблений курс досягають володіння чеської мови на рівні B2. При цьому успішність вступу в чеські ВУЗи складає понад 90%.

Групи та формат курсів

Навчання відбувається в групах по 5 чоловік.
Типовим часом початку занятть є 17:00 та 18:00, інколи 20:00.
Заняття тривають 90 хвилин, 2 рази на тиждень.

Більш детальну інформацію про курси чеської мови в Одесі читайте на сторінці:

Викладачі

Викладачами у Вас будуть люди, що не лише вільно володіють чеською мовою, але і здобули вищу освіту в Чеській Республіці та мають постійну мовну практику, оскільки запрошуються на різноманітні заходи в якості перекладачів. При цьому, наші викладачі - це молоді люди, до 30 років, які постійно вдосконалюють нашу навчальну програму, використовуючи найновіші засоби вивчення чеської мови та намагаються зробити процес навчання простим та цікавим. У нас на курсах всі спілкуються на "ти" та не просять вибачення за запізнення :)

Ми вважаємо, що Вам варто знати, що наші викладачі не вчили чеську мову за партою в якомусь ВУЗі по книжкам радянського видавництва, вони багато років кожного дня спілкувались на чеській мові, складали усні та письмові іспити, проходили співбесіди, працювали в Чеськії Республіці та вже декілька років успішно викладають чеську мову в Україні.

Вартість курсів

Вартість курсів чеської мови складає 1500 грн / місяць.
Індивідуальні заняття: 300 грн / 60 хв
Курси чеської мови онлайн: 250 грн / 60 хв

Записатись на курси

Прямо тут і зараз Ви можете записатись на курси чеської мови.