Переклади на чеську мову

Бюро перекладів Чеська мова надає послуги професійного письмового та усного перекладу з чеської та на чеську мову. Чеська мова є нашою спеціалізацією, а переклади на чеську мову основним видом діяльності.

Ми виконуємо навіть найскладніші письмові переклади, що засвідчують імена наших замовників: ArcelorMittal, GlaxoSmithKline, Pfizer, Bene, Dr. Pfleger та багато інших. Якість виконаного перекладу гарантована також тим, що кожен письмовий переклад проходить перевірку редактором - носієм мови.

За час нашої роботи ми виконали сотні письмових перекладів на чеську мову та прийняли участь у десятках різноманітних заходів, в якості перекладачів.

Бюро перекладів Чеська мова надає послуги послідовного та синхронного перекладу на чеську мову. Наші перекладачі можуть супроводжувати іноземних гостей в рамках їх ділових візитів в Україну, під-час проведення різноманітних конференцій та інших заходів, а також супроводжувати наших громадян під-час їх відвідин Чеської Республіки.

Важливою перевагою бюро перекладів Чеська мова є можливість виконання перекладу у зв'язці: українська-російська-чеська-англійська, коли один перекладач володіє усіма чотирма мовами.

Нотаріальне звірення перекладів

Бюро перекладів Чеська мова може виконувати письмові переклади з нотаріальним завіренням з чеської та на чеську мову. Вартість нотаріального завірення перекладу складає 150 грн / сторінка.

Дізнайтесь також про завірення перекладу чеським судовим перекладачем.

Перекладачі

Наші перекладачі - це дипломовані спеціалісти, що отримали освіту в найкращих ВУЗах Чеської Республіки та мають близько 10 років досвіду усного та письмового перекладу з та на чеську мову. Нас запрошують в якості перекладачів на різноманітні міжнародні конференції та семінари як в Україні, так і за її межами.

Вартість перекладу

Вартість перекладу з та на чеську мову є відображена в наступних таблицях. Для стандартних документів ціна вказана за 1 сторінку, для усих інших документів за 1800 знаків з пробілами.

Вартість перекладу на чеську мову

  стандартний документ* всі інші документи
з української 150 грн / сторінка 200 грн / сторінка
з російської 150 грн / сторінка 200 грн / сторінка

 

Вартість перекладу з чеської мови

  стандартний документ* всі інші документи
на українську 150 грн / сторінка 200 грн / сторінка
на російську 150 грн / сторінка 200 грн / сторінка


* Стандартним документом вважається: паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, диплом (без додатку), атестат (без додатку), довідка про несудимість, довідка про навчання, довідка з місця роботи, довідка про стан рахунку та деякі інші види документів.

Напрями перекладу

Найчастіше ми виконуємо переклади з чеської мови на українську, російську та англійську мови, а також у зворотньому напрямку. Варто зазначити, що це не є вичерпним переліком мов, якими ми володіємо. В нашому арсеналі понад 50 мов світу. Дізнайтесь про вартість перекладу на інші мови світу.

Тематика перекладів

Найчастішою тематикою виконаних перекладів у нашому бюро є: