Курси чеської мови онлайн

Курси чеської мови в Skype - це чудова можливість вивчити чеську мову будь-кому в будь-якому куточці світу. Все, що потрібно - доступ до інтернету та програма Skype, яку Ви можете скачати тут: skype.com

Наша програма для онлайн курсів спеціально адаптована для вивчення чеської мови за допомогою Skype. Кожного заняття ми надсилаємо Вам всі необхідні навчальні матеріали, які містять граматику, вправи тощо. Як і відвідувачі стандартних курсів чеської мови, Ви також будете прослуховувати аудіозаписи та читати тексти на чеській мові. Ви також будете отримувати домашні завдання: граматичні вправи, переклад та переказ тексту, а також розповіді на вибрані теми.

Наш досвід показує, що часто учні онлайн досягають негіршого рівня володіння чеської мови, ніж учні, що навчаються "вживу". Можливо це пов'язано з більшим прагненням до вивчення мови, попри всі складності та відсутність можливості займатися на курсах у власному місті.

Заняття можливі, як в групах з трьох осіб, так і індивідуально. Час проведення занятть встановлюється по домовленності з викладачем.

Вартість курсів онлайн

Індивідуальні заняття: 300 грн / 60 хвилин

Записатись на курси

Запишіться на курси чеської мови онлайн