Поглиблені курси чеської мови

Поглиблені курси чеської мови для абітурієнтів державних чеських ВУЗів.

Поглиблені курси чеської мови були спеціально створені для майбутніх абітурієнтів державних чеських ВУЗів. Програма курсів складена таким чином, щоб підготувати майбутніх студентів до вступних іспитів з чеської мови. При цьому використовуються як вступні іспити з минулих років різних університетів Чехії, так і унікальні чеські матеріали по підготовці до іспитів на рівні знань B2, C1, C2.

Окрім того у наших викладачів є успішний досвід підготовки абітурієнтів до вступних іспитів з профільних екзаменів по напрямкам: економіка, право, архітектура.

Поглиблені курси чеської мови є послідовним продовженням курсів чеської мови для початківців. На поглиблених курсах більше уваги приділяється поглибленій граматиці, розширенню словникового запасу, розумінню складних спеціалізованих текстів, аудіозаписів, виконанню тестів на їх основі, розумінню алегорій, метафор та підтексту, що важливо для складання вступних іспитів.

Студенти вчаться висловлювати власну думку щодо прочитаного спеціалізованого тексту (наприклад, економічної чи юридичної тематики) та відповідати на запитання інших студентів.

Окрім цього вивчається поглиблена граматика, сталі словосполучення та вирази.

Також студенти прослуховують аудіо та відеозаписи певного направлення (наприклад, абітурієнти економічних ВУЗів прослуховують звіти агентур про економічну ситуацію в країні чи ситуацію на біржах світу), переказують їх та виконують тести на їх основі.

Студенти, що закінчують поглиблений курс досягають володіння чеської мови на рівні B2. При цьому успішність вступу в чеські ВУЗи складає понад 90%.