Письмовий переклад на чеську мову

Бюро перекладів Чеська мова надає послуги професійного письмового та усного перекладу з чеської та на чеську мову. Чеська мова є нашою спеціалізацією, а переклади на чеську мову основним видом діяльності.

Ми виконуємо навіть найскладніші письмові переклади, що засвідчують імена наших замовників: ArcelorMittal, GlaxoSmithKline, Pfizer, Bene, Dr. Pfleger та багато інших. Якість виконаного перекладу гарантована також тим, що кожен письмовий переклад проходить перевірку редактором - носієм мови.

За час нашої роботи ми виконали сотні письмових перекладів на чеську мову та прийняли участь у десятках різноманітних заходів, в якості перекладачів.

Важливою перевагою бюро перекладів Чеська мова є можливість виконання перекладу у зв'язці: українська-російська-чеська-англійська, коли один перекладач володіє усіма чотирма мовами.

Вартість перекладу

Вартість перекладу з та на чеську мову є відображена в наступних таблицях. Для стандартних документів ціна вказана за 1 сторінку, для усих інших документів за 1800 знаків з пробілами.

Вартість перекладу на чеську мову

  стандартний документ* всі інші документи
з української 90 грн / сторінка 120 грн / сторінка
з російської 90 грн / сторінка 120 грн / сторінка
з англійської 120 грн / сторінка 180 грн / сторінка

 

Вартість перекладу з чеської мови

  стандартний документ* всі інші документи
на українську 90 грн / сторінка 120 грн / сторінка
на російську 90 грн / сторінка 120 грн / сторінка
на англійську 120 грн / сторінка 180 грн / сторінка


* Стандартним документом вважається: паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, диплом (без додатку), атестат (без додатку), довідка про несудимість, довідка про навчання, довідка з місця роботи, довідка про стан рахунку та деякі інші види документів.

Нотаріальне завірення

Бюро перекладів Чеська мова може виконувати письмові переклади з нотаріальним завіренням з чеської та на чеську мову. Вартість нотаріального завірення перекладу складає 35 грн / сторінка.

Тематика перекладів

Найчастішою тематикою виконаних перекладів у нашому бюро є: